Birlikte Pişirelim

Mutfak Koçu Şef Recep Aydoğan ve CityCooks Mutfak Okulu ile bir yılı aşkın süredir çalışmalar yapıyorum. Marka danışmanlıkları, ürün konumlandırma, blogger ve basın etkinliklerinin yanı sıra pek çok şirket için de yemek workshop’ları ve etkinlikler düzenliyoruz.Bugüne kadar birlikte çalıştığımız ve başarılı işlere birlikte imza attığımız pek çok ekip oldu. Bu yıl şirket içi etkinlikler için hazırladığımız yepyeni programımızla “Bazı fikirleri mutfakta pişiriyoruz.”

Her şeyden önce bunun esnek bir program olduğunu söylemeliyiz. Teklif götürdüğümüz yetkilinin bize nasıl bir program istediğini söylemesi yeterli… Çeşitli birimlerdeki elemanlarla birlikte zaman geçirme etkinliği de olabilir, ekip ruhunu canlandırmak için bir motivasyon çalışması da isteyebilir.

Her şirkette belli değerlendirme yöntemleri kullanılır. İnsan Kaynakları ve idari işler birimi, adanmışları, uyumluları, doğal liderleri ortaya çıkarırken bizim mutfağımızı kullanıyor. Çünkü mutfak ve yemek pişirme deneyimi pek çok disiplini içinde barındırıyor. Ama ondan da önemlisi mutfak yaratıcılığın sınırlarını zorluyor.
Şu ana kadar birlikte mutfağa girdiğimiz ekipleri çok sevdik. Onlar da Citycooks Mutfak Okulu’nu ve mutfak Koçu Recep Aydoğan’ı çok sevmiş olacaklar ki sürekli yeni workshop’lar için iletişim halindeyiz.
Artık sizinle de tanışmak istiyoruz. Birlikte Pişirelim konseptimizi anlatmak ve size özel hale getirmek için görüşmeye hazırız.
İletişim:
CityCooks Mutfak Okulu: http://citycooks.com.tr/iletisim
Şef Recep Aydoğan: http://www.mutfakkocu.com/contact
Rabia Çalhan: http://rabiacalhan.com.tr/iletisim/ ya da info@stilika.com
Tanışırız elbet. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir